گرگها خوب بدانند در این ایل غریب

گر پدر مرد ، تفنگ پدری هست هنوز

گر چه خوبان همگی بار سفر بربستند

شیرمردی چوعلی خامنه ای هست هنوز


                 ما همیشه دوستدار امام و اسلام و ایران اسلامی هستیم

من دوست ندارم به حوادث اخیر یا چند ماه پیش صحبت کنم اما وقتی که به امام خمینی (ره) و آقایمان حضرت سید علی خامنه ای توهین می شود هر ایرانی و هر فرد آزاده ای از این واقعه خشمگین می شود .و اگر به هم ریخته است ببخشید .

دشمنان ما اگر چه تعدادی از افراد هرزه و فاسد هواشون و دارند بدونند که اینها نزد شما آموزش دیده اند و ایرانی نیستند که به جایی برسند که به بنیانگذاتر انقلابشون و هتک حرمت کنند هیچ غلطی نمی توانید بکنید .

از واقعه جنگ عراق و ایران که ایران فقط از خاک سرزمینش دفاع کرد عبرت بگیرید که آمریکا هم اون روزها هوای صدام و داشت اما همون آمریکایی ها اونو به دار کشیدند.

آن کسی که عکس امام را پاره کردی آیا می توانی یاد و عشق امام را از دل مردم این دیار پاک و مومن هم پاک کنی ؟ هرگز

به خودتون بیایین که میلیون ها نفر به شما مرگ فرستادند امروز و که ندارید لااقل به فکر آن دنیا باشید که باید جواب شهیدانمان را بدهیم می پرسند که برای نظام اسلامی چه کردین ؟

مگر آنها زندگی های خودشون و دوست نداشتن مگر دوست نداشتند که زندگی کنند چرا از زندگی و زن و بچه شیرخوار خود دست کشیدند و به دفاع از کشورمان رفتند هیچ کس آنها را مجبور نکرده بود آنها خودشان به جنگ رفتند تا ما زندگی کنیم آیا جواب نیکی آنها این است ؟

جوانان به حرفهای کسانی که خودشون و  ایرانی می دونند  و برای شما نقشه می کشند گوش نکنید که آنها جایی برای زندگی در ایران نداشتند  آنها که به کشورهای دیگر پناهنده شدند مجبورند که برای اسلام نقشه بکشند چون از آنجا هم درشون می کنند هیچ جای این دنیا و نه آن دنیا جای امنی ندارند .

به سبز پوشان هم بگم که شما به زودی سرکوب می شوید به دست مردم ایران . ما که گرسنه و تشنه نبودیم که انقلاب کردیم ما اسلام می خواستیم  که اورا هم به رهبری امام خمینی ( ره ) داریم و خواهیم داشت .

کمی برای این حوادث اخیر فکر کنیم که چه کسی دشمن است؟

ما همان نسل جوانیم  که ثابت کردیم

 در ره عشق  جگردارتر از صد مردیم


هر زمان بوی خمینی  به سر افتاد ما را

 دور سید علی خامنه ای هم می گردیم

 

                                                               جانم فدای رهبرم 

/ 2 نظر / 34 بازدید
اقلیما

عزیزم برو یکم تحقیق کن انقدر نمی فهمی که یک قاتل بچه هامون توی خیابون مولاته! بعد اول نوشته بی فکریت شعر زهرارهنورد را گذاشتی .

حجی جون

خیییلی خوب بید.موفق باشی عزیزم