پيامبران مجوسيان

                                           

مجوسيان به تمام پيامبران كفر ورزيدند و تمامي پيامبراني را كه براي هدايت آنها فرستاده مي شد ، به قتل  مي رساندند . تنها كيخسرو پادشاه مجوسيان سيصد پيامبر را به قتل رساند .

مجوسيان فرزندانشان را ختنه نمي كردند تا سنت دين ابراهيمي را زير پاي بگذارند .

مجوسيان مردگان خود را غسل نمي دادند و در كفن نمي گذاشتند ، آنها را در بيابنها رها مي كردند يا داخل تابوتي سنگي مي گذاشتند .

مجوسيان نكاح با مادر و خواهر و دختر را جايز مي دانستند و خانه خدا را بيت الشيطان مي ناميدند . آنها پادشاهي داشتند كه اين سنت زشت را در بين آنان آزاد ساخت .

مجوسيان صاحب كتاب و پيامبر بودند كه بعد از اين اعمال زشتشان خداوند كتاب آسماني را از ميان آنان خارج ساخت و مجوسيان كساني هستند كه بي حساب وارد دوزخ مي شوند .

پيامبري به نام زردشت براي آنان فرستاده شد ، اما آنها او را از شهر بيرون كردند تا آنكه طعمه درندگان شد . مجوسيان پيامبري داشتند كه كتابي به نام جاماسب داشت ، آنها پيامبر را به قتل رساندند و كتابش را به آتش كشيدند .  2lnwfao.gif

      

/ 7 نظر / 19 بازدید
سما

از آسمون تماس گرفتن گفتن يکي از ستاره هاشون فرار کرده نگران نباش من تو رو لو نميدم

سارا

سلام عزيزم مرسی که سرزدی با اجازت از يکی از عکسای قشنگت استفاده کردم

saman

سلام خسته نباشيد ای عزيزان خوب است ِ ادامه دهيد از اينکه وب مرا لينک داديد متشکرم من هم شما را لينک خواهم داد. در وب سرخانی لينک شده ايد

سلام نيلوفر خانوم. مرسی که به وبه من سر زدی من هنوز وقت نکردم که وبه تو بخونم ولی قالبه قشنگی داره. حتما می خونم و نظرمو می گم. من لينکت کردم. خوشحال شدم.

دختر ماه

سلام نيلوفر خانوم. مرسی که به وبه من سر زدی من هنوز وقت نکردم که وبه تو بخونم ولی قالبه قشنگی داره. حتما می خونم و نظرمو می گم. من لينکت کردم. خوشحال شدم.

سما

اگه يه پروانه اومد رو دستت نشست تعجب نکن چون من آدرس زيباترين گل دنيا را دادم