عذاب قبرستان

                        (¯`·.¸¸.·´¯`··._.·به نام او·._.·´¯`·.¸¸.·´¯) 

  

  مادری بعد از وفات دخترش ، او را در خواب می بیند که در عذاب و رنج و سختی است . با ناراحتی از خواب بیدار می شود و ناله و فریاد و گریه زاری سر می دهد . چند روزی به حال فرزندش اشک ریخت . مدتی از این ماجرا گذشت . دوباره دخترش را در خواب دید که خوشحال و خرسند است و در بهشت فردوس نشسته و در حال استراحت است . مادر گفت : ای دختر ، آن دفعه با آن وضع اسفبار و این دفعه تو را در بهشت می بینم ، داستان چیست ؟

گفت : ای مادر ،آن عذاب و آن سختی ها به خاطر گناهان و غفلت هایم بوده که مشاهده کردی ، اما این حالی که می بینی به واسطه این است که چند روز پیش عزیزی از کنار مقبره و قبرستان ما رد شد و چند دفعه صلوات فرستاد و ثواب آن را به اهل گورستان بخشید . خدا به برکت آن صلوات عذاب را از اهل این گورستان برداشت و هر کس که در قبرستان صلوات بفرستد و به اهل آن هدیه کند ، خدا به برکت آن صلوات عذاب را از اهل آن برمی دارد .

                                    

                               اللهم صل علی محمد وآل محمد

 

/ 4 نظر / 19 بازدید
آميتيس

سلام محبوبه ی عزيز. در هر دينی به واسطه ی شرايط خاصی که داره دعايی هست که برای رفته گانشون ميخونن و همگيم معتقدند که به روح رفتگانشون ميرسه و اونا را آروم ميکنه در اسلامم صلوات يکی از اين دعاهاست. هر دينی و هر عقيده ی مخصوص اون محترمه.

وحيد اسلام زاده

سلام و خسته نباشید. دعا و تسليم خدا بودن کليد مشکلات است. اما ای کاش نظر خودت را بيشترمی نوشتی هرچند ساده تر باشد اما دلنشين تر است

آميتيس

سلام. فکر ميکنم اگه وبلاگ منو سر سری هم ميخوندی متوجه ميشدی کامنتی که برام گذاشتی دقيقا همون چيزيه که تو وبلاگ ازش انتقاد شديد کردم. وقتی کسی وبلاگتو با دقت ميخونه و نظر ميده اين انتظارو داره که تو هم همين طور باشی اگر فکر ميکنی هيچ نظری نداری حداقل به درخواستی که تو وبلاگ شده احترام ميزاشتی.البته ببخشيد شايد خيلی تند انتقاد کردم ولی من کلا بيشتر ترجيح ميدم از کار يا حرفی که ناراحتم ميکنه صحبت کنم تا اينکه تو دلم حرص بخورم.ممنون.خدانگهدار.