عذاب زنان گنهكار

  وقتي كه پيامبر اسلام به معراج رفتند نمونه اي از گناهان زنان را ديدند كه بد نيست با هم بخوانيم

  و عبرت بگيريم .

« آنگاه زناني را ديدم كه بر موي سر آويخته بودند و مغزشان مي جوشيد . و زناني كه به زبان آويزان شده بودند و حميم جهنم رادر حلق آنان مي ريختند . و زناني كه بر پستان آويخته بودند . و زناني كه گوشت بدن خود را مي خوردند و جايگاهشان در آتش بود . و زناني كه در ميان آتش به پاها آويزان بودند . و زناني كه پاهايشان را به دست هايشان بسته بودند و مارها و عقرب بر آنان مسلط بودند . و بعضي از زنان كه كورو كرولال بودند و در تابوت آتش قرار داشتند و مغز سرشان از دماغ آنها بيرون مي آمد و بدنشان از خوره و پيسي پاره پاره مي شد . و زني را ديدم كه بر پاها آويخته بودند و گوشت بدنش را با قيچي هاي آتشين مي بريدند . و زني را ديدم كه صورت و دست هايش را مي سوزاندند و او روده هاي خود را مي خورد . و زني را ديدم كه سرش مانند سر خوك و بدنش بدن خر بود و بر هزار هزار نوع عذاب بود . و زني را ديدم كه صورتش همچون صورت سگ بود و آتش در او داخل مي كردند و از دهانش بيرون مي آمد و ملائكه با گرزهاي آتشين بر او مي زدند » .

پـس رسول گـرامي اسـلام به هنـگام نقـل ايـن وقايـع به شـدت گـريسـت . فاطـمه زهـرا فرمـود :" يـا رسـول الله ! خبر بده مرا از عمل و سيرت آنان كه چه بوده كه به اين عذاب ها دچار شدند . "

فرمود :« اما آن زني كه به موي خود آويزان بود ، زني بود كه موي خود رااز مردان نمي پوشانيد .

آنرا كه به زبان آويخته بودند كسي كه به زبان شوهر خويش را مي آزرد . و زناني كه به پستان آويخته بودند زناني مي باشند كه در امور جنسي از شوهر خود تمكين نمي كردند . و آنكه گوشت بدن خود را مي خورد ، براي نامحرم خود را زينت و آرايش و معطر مي كرد . و آنكه به پاها آويخته بودند ، از خانه شوهر بي اجازه بيرون مي رفت . و آنكه پاهايش به دستهايش بسته بودند ، جامه هاي خود را پاك نمي كردند و غسل حيض و جنابت نمي نمودند و بدنش رااز نجاسات طاهر نمي كرد و نماز را سبك مي شمرد . و آنكه كوروكرولال در ميان تابوت آتشين بود از زنا فرزنددار مي شد و به گردن شوهر خود مي نهاد . و آنكه گوشت بدنش را قيچي مي كردند خود را به مردان مي نمود تا به او رغبت كنند . و آنكه صورت و بدنش را مي سوزاندند و روده هايش را مي خورد ، زني بود كه مرد و زن را به حرام به هم مي رساند . و آنكه سرش سر خوك و بدنش بدن خر بود ، سخن چين و دروغگو بود .

آنگاه حضرت رسول فرمود : « واي بر زني كه شوهر خود را به خشم آورد و خوشا به حال زني كه شوهر خود را راضي دارد .»41.gif

 

 

/ 3 نظر / 16 بازدید
سجاد

سلام دوست عزيز وبلاگ قشنگ و پر محتوايی داری .ايام محرم رو به شما دوست عزيز تسليت عرض ميکنم.خوشحال ميشم به منم سر بزنيد.اميدوارم هميشه موفق و پيروز باشی

علی

سلام وبلاگ شما را ديدم .خيلی خوب بود.

علی

سلام قايق محبت حتی بر کوه هم صعود می کند. سربلند باشيد.